Gizlilik İlkeleri

2009-2018, “HerGazete.com®  – Tek tıkla devri alem” tüm hakları saklıdır.


HerGazete.com, 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun esas alınarak tasarlanmış ve bu kanuna uygun biçimde içerik üreten bir haber paylaşım sitesidir. 


HerGazete.com internet sitesinde paylaşımı gerçekleştirilen tüm içerikler 5864 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 36. ve 37. maddeleri esas alınarak oluşturulmaktadır. Bu sebepten dolayı haber ve köşeyazı içerikleri “basın özeti” niteliğinde kullanıcılara sunulur.


Haberleri paylaşılan internet sitelerinin, haberlerinin altında kaynak URL ve kaynak linkleri mevcuttur. Kaynak URL’ye tıklandığında harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Haberlerin tümünü okumak için ilgili haberin altında yer alan ve “Devamını oku…” olarak belirtilmiş linke tıklayarak kaynak haber sitesine gitmeniz gerekmektedir.


Yukarıda ifade edilen sebeplerden dolayı HerGazete.com’da paylaşımı yapılmış olan haberlerin ve köşeyazılarının hukuki muhatapları haberi/köşeyazısını yayınlayan haber siteleridir.  Bu sebeplerden dolayı alıntı yaparken haberin kaynağına gidiniz ve kaynak olarak ilgili haber sitesini referansınıza/kaynakçanıza yazınız. 


HerGazete.com’a ait olan özgün içeriklerin ve köşeyazıların altında Kaynak: HerGazete İç Yapımlar yazmaktadır. 


HerGazete İç Yapımlara ait içerikler 5846 numaralı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu tarafından korunmaktadır. İlgili içerikler referans URL verilmeden paylaşılamaz veya çoğaltılamaz.


HerGazete.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman web sitesi üzerinde değişikliğe gidebilir. HerGazete.com’da ki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden HerGazete.com sorumlu değildir. 


Sitede yer alan kullanıcı yorumları Facebook üzerinden siteye dâhil edilmektedir. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur


Sitenin teknik olarak zarar görmesini, yayınını yavaşlatacak hale gelmesini, yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini hedefleyen her türlü işlem yasaktır. Çeşitli yazılımlar vasıtası ile anlık olarak çok sayıda sorgu yapılması ve benzeri zarar vermeyi hedefleyen otomatik yazılımların da kullanılması bu yasağa dahildir. Bu ve benzeri faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiğimiz kullanıcılar hakkında yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.


Bu sayfada beyan edilen koşullar ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar durumunda Türk Hukuku'na ve İstanbul Mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.
 

HerGazete.com, yalnızca Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve kurumlarının tarafıdır.